Нове покоління Skoda Fabia буде значно більшим і виразнішимSkoda Fabia четвертого поколінняНапередодні світової прем’єри Skoda Fabia четвертого покоління, яка відбудеться 4 травня, Skoda Auto розкрила деталі екстер’єру, випустивши перші офіційні скетчі.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера Skoda в Україні ‒ компанії «Єврокар», популярний компактний автомобіль чеського виробника стане значно більшим, динамічнішим й експресивнішим, ніж його попередники. Перехід на модульну платформу Volkswagen Group MQB-A0 уможливив реалізацію нових пропорцій в автомобілі, що дозволило збільшити простір для пасажирів і багажу. Автомобіль отримав різко окреслені передні і задні LED фари. Світову прем’єру нової Skoda Fabia заплановано на 4 травня 2021 року.

Малюнки демонструють чіткі, сучасні й динамічно окреслені лінії нової Skoda Fabia. Четверте покоління буде на 111 мм довшим і на 48 мм ширшим, ніж його попередник. Нова Fabia спроектована на модульній платформі MQB-A0, розробленій Volkswagen Group, а отже, збільшиться як простір для пасажирів, так і багажник – на цілих 50 літрів. Малюнок із зображенням передньої частини автомобіля дозволяє вперше побачити пласкі передні фари і широку решітку радіатора Skoda з хромованою рамкою і чорними ребрами. Подовжений спойлер з боковими ребрами, а також оптимізована форма зовнішніх дзеркал гарантують відмінну аеродинаміку.

Інші зображення дають детальніше уявлення про оптику нової Skoda Fabia. Світлові модулі нагадують уламки льоду у гостро окреслених full-LED передніх фарах, які розширені до решітки радіатора. Денні ходові вогні мають вже звичну для оновлених моделей Skoda L-образну форму. Фірмові кристалічні елементи використані в оформленні задніх ліхтарів, що будуть доступні у повністю світлодіодній версії.

Автомобілів першого покоління Skoda Fabia, яке також було представлено у 2000 році у кузові універсал, приблизно за вісім років було вироблено 1,79 мільйонів одиниць. Представлене на Женевському автосалоні у 2007 році друге покоління знайшло в цілому 1 704 000 покупців. Третє покоління, яке вийшло у 2014 році, продовжило історію успіху і в 2019 році стало другою за популярністю моделлю Skoda після Octavia. Загальний обсяг виробництва цієї моделі, який на сьогодні складає понад 4,7 мільйонів автомобілів, поступається лише бестселеру Skoda Octavia.

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Skoda є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів.

// АвтоКраїна

Читайте також: