Новий електричний кросовер Nissan Ariya успішно пройшов всі випробуванняNissan Ariya(ВІДЕО) Компанія Nissan представила докладний зміст програми випробувань, яких зазнав новий електричний кросовер Nissan Ariya. Авто успішно пройшло всі випробування, продемонструвавши неперевершений рівень ходових характеристик, комфорту і керованості.

Як сказано у повідомленні компанії, цей кросовер створений для того, щоб його власники, де б вони не використовували свій автомобіль, могли отримувати максимум задоволення від водіння, передає АвтоКраїна.

Випробування проводилися на японському полігоні на острові Хоккайдо, в яких була задіяна команда інженерів, яких можна назвати «ветеранами» компанії і справжніми профі своєї справи. Ретельно тестувався і відпрацьовувався кожен елемент: від характеристик при розгоні, керованості на крутих віражах до звукоізоляції салону і комфорту при водінні.

В процесі проектування цього електромобіля була врахована специфіка його експлуатації в глобальних масштабах, ставилося завдання створити продукт, що повністю відповідає потребам водіїв в різних куточках світу. Наприклад, на випробувальному полігоні на Хоккайдо окремі ділянки траси представляли собою звивисте шосе з гудронованим покриттям, яке досить поширене в багатьох регіонах, включаючи Європу.

Для більш ретельного аналізу поведінки автомобіля і додаткової гарантії безпеки водія, кросовер Nissan Ariya також пройшов серію випробувань для підтвердження своїх ходових характеристик в дорожніх умовах Європи, для яких характерна наявність крутих поворотів, швидкісних автострад і гірських доріг.

Експерти Nissan з Японії працювали в команді з інженерами-розробниками з Технічного центру Nissan в Кренфілді (Великобританія). Вони ділилися своїми спостереженнями та досвідом для подальшого внесення конструктивних змін з урахуванням специфіки європейського регіону і нормативно-правових вимог.

«Використання досвіду, знання особливостей ринку, а також розроблена нашими японськими колегами програма випробувань, яка з успіхом була пройдена цим кросовером, дозволяють нам з упевненістю заявити, що якість Nissan Ariya здатна перевершити всі очікування наших покупців», ‒ розповів Іан Шеперд (Ian Shepherd), директор проекту в Європейському Технічному центрі Nissan (NTCE).

// АвтоКраїна

Читайте також: