Новий Renault Express: оголошено ціни в Україні та приймання замовленьRenault Express(ФОТО) Офіційне представництво в Україні французького автовиробника Renault розпочало приймати замовлення на новий Express та Express фургон.

Як повідомляється на сайті компанії, новий Renault Express пропонує одне з найкращих співвідношень універсальності до ціни.

Новий Renault Express оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу. Новий Express призначений для родин, власників бізнесу, щоб відповідати всім необхідним потребам (як робочим, так і побутовим).

5 важливих особливостей моделі

  • Найбільше багажне відділення на ринку ‒ 800 л
  • Найширші зсувні бічні двері серед конкурентів – 716 мм
  • П’ять повнорозмірних сидінь і заднє сидіння, що складається (2/3–1/3) для перевезення речей всієї родини.
  • 8-дюймова мультимедійна система Easy Link з функцією реплікації смартфона, навігацією та безпровідним зарядним пристроєм
  • Дизельний двигун 1.5 dCi 95 к.с з 6-ступеневою коробкою передач і бензиновий двигун 1.6 SCe 110 к.с.

Новий Express пропонує три пропозиції мультимедійного оснащення: Radio Connect R & Go, а також мультимедійну систему Renault Easy Link (з 8-дюймовим сенсорним екраном і реплікацією смартфону). Також можна встановити бездротову зарядку для смартфона, до трьох USB-роз’ємів і до чотирьох розеток 12В, одна з яких – у багажному відділі.

Новий Express виробляється на заводі Renault у Танжері (Марокко).

Старт продажів в Україні запланований на червень 2021 року.

Ціни на новий Renault Express починаються від 454 400 грн, а на новий Express фургон ‒ від 386 400 грн.

// АвтоКраїна

Читайте також: