ОККО збільшила кількість пунктів заправки скрапленим газом до 257 модулівАЗК ОККОНа кожному другому АЗК ОККО уже можна заправити автомобіль скрапленим газом. Упродовж квітня-травня компанія встановила на своїх автозаправних комплексах ще 7 нових газових модулів. Таким чином, нині скраплений газ продається на 257 із 410 АЗК мережі.

Як відзначаєтся у повідомленні компанії, три нових пункти заправки скрапленим газом з’явилися за цей період у Києві (просп. Леся Курбаса, 2-Ж, просп. Романа Шухевича, 5 і просп. Романа Шухевича, 32-А). Крім того, заправити газ тепер можна й на АЗК ОККО у Кривому Розі (Нікопольське шосе, 22), Мелітополі (вул. Богдана Хмельницького, 80), Сіверськодонецьку (вул. Новiкова, 14) та Хмільнику, що у Вінницькій області (вул. Київська, 16).

За 5 останніх років ОККО наростила кількість газових модулів у своїй мережі більш як на 20%. Крім того, компанія побудувала власну газонаповнювальну станцію для зберігання скрапленого газу у Золочеві (Львівська обл.) та облаштувала дві сучасні лабораторії, які контролюють якість цього продукту. Завдяки цьому кожен літр скрапленого газу у мережі ОККО проходить ретельну триступеневу перевірку на відповідність чинному стандартові ДСТУ EN 589:2017.

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei.

У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.

// АвтоКраїна

Читайте також: