ОККО збільшила мережу АЗК до 415 комплексівМережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз»), що входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, збільшила мережу автозаправних комплексів (АЗК) до 415 станцій, відкривши в місті Харків новий комплекс, який став 26-м у Харківській області.

Скористатися послугами АЗК можна за адресою – м. Харків, проспект Льва Ландау, 2 В. На новому АЗК встановлено 6 паливороздавальних колонок із 5-ма видами пального, в тому числі брендовими марками Pulls 95, Pulls Diesel та газовий модуль. Для зручності клієнтів тут також цілодобово працює магазин, кафе, встановлено теплову вітрину із готовими стравами. Також АЗК обладнано додатковим сервісом — безкоштовною підкачкою коліс.

Нагадаємо, що з початку року це вже п’яте відкриття нового АЗК у мережі: в січні, червні та липні компанія ОККО відкрила чотири сучасних комплекси:

м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 55;

м. Дніпро, вул. Романа Шухевича, 70;

м. Одеса, вул. Пестеля, 2А;

м. Львів, вул. Личаківська, 150-152.

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 415 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei.

У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.

// АвтоКраїна

Читайте також: