Сервіс таксі Bolt розпочав роботу в КропивницькомуСервіс таксі Bolt розпочав роботу в КропивницькомуСервіс замовлення таксі Bolt (раніше Taxify) з 8 квітня розпочинає роботу в Кропивницькому.

Як повідомляється на сайті компанії, зараз Bolt активно розвиваться в Україні і прагне посісти лідируючу позицію на всіх локальних ринках сервісів для замовлення поїздок.

У новому для сервісу місті також будуть доступні три категорії авто: стандартна, Comfort (авто підвищеного рівня комфорту) і Isolated (авто обладнано захисним екраном між водієм і пасажиром).

Вартість поїздки у Кропивницькому складає від 30 грн. Також діє додаткова знижка 50%, тобто можна насолоджуватись комфортною поїздкою лише за 15 грн.

Оплатити послугу можна готівкою або безготівково через додаток.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Кропивницькому, Житомирі, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: