Сервіс замовлення таксі Bolt став активним у Рівному ‒ поїздки від 23 грнЗ 1 липня провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt була запущена в Рівному.

Як сказано у повідомленні компанії, мінімальна вартість першої поїздки у Рівному становитиме 23 грн із урахуванням знижки 50% для нових користувачів Bolt. Оплатити послугу можна готівкою, банківською карткою або через сервіс Apple Pay. У Рівному також діятиме акція «Приведи друга ― отримай безкоштовну поїздку».

«Сервіси райд-хейлінгу вже давно стали популярними серед користувачів у всьому світі. Саме тому багато хто чекає їхньої появи в своєму рідному місті. Сьогодні сервіс Bolt з’явився в Рівному ― адміністративному центрі, який активно розвивається і залучає як туристів, так і представників бізнесу з інших регіонів України. Тепер за допомогою додатка Bolt жителі та гості Рівного зможуть замовляти більш доступні та комфортні поїздки», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Користувачеві потрібно лише вибрати категорію авто: Bolt, Comfort або Isolated. Категорія Bolt призначена для повсякденних поїздок, Comfort ― для ділових поїздок на авто підвищеного комфорту. Автомобілі категорії Isolated забезпечені перегородкою між водієм і пасажирами. Таке рішення є особливо актуальним під час пандемії COVID-19, так як дозволяє знизити ризик поширення вірусів у салоні автомобіля.

Наприкінці кожної поїздки користувач може її оцінити, поставивши від однієї до п’яти зірок. Це свого роду зворотний зв’язок, що дозволяє компанії покращувати якість сервісу і співпрацювати з найвідповідальнішими водіями.

Рівне стало 22 українським містом, де був запущений сервіс Bolt. У червні цього року платформа для замовлення поїздок стала активною також у Луцьку і в Ужгороді.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів.

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Рівному, Кременчуці, Луцьку, Ужгороді, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: