Шини Hankook Kinergy 4S 2 перемогли у випробуванні всесезонних шин Auto Express 2021Kinergy 4S 2 від виробника шин преміум-класу Hankook здобула перемогу на своєму першому випробуванні всесезонних шин 2021 року, що проводиться журналом Auto Express.

З 1998 року водії орієнтуються на результати випробувань Auto Express, як на еталонні рекомендації незалежних експертів з продуктивності, безпеки і паливної економічності шин.

У випробуваннях, які висвітлювалися у спеціальному випуску від 10 листопада 2021 року, Kinergy 4S 2 змагалася з вісьмома іншими всесезонними шинами в популярному розмірі 205/55 R16. Тести шин проводилися на випробувальних полігонах у Фінляндії та Німеччині. Кожну шину оцінювали за ключовими характеристиками, включаючи зчеплення на мокрому, сухому та засніженому дорожньому покритті, а також шум, опір коченню і вартість.

Ще одна велика перемога у випробуваннях шин для Hankook. Ми задоволені результатом останніх випробувань всесезонних шин Auto Express. Наша компанія вже понад 20 років пропонує своїм клієнтам інноваційні високопродуктивні всесезонні шини. Це робить нас одними з головних піонерів у цій категорії продуктів. Ці нагороди явно демонструють нашу відданість у забезпеченні максимальної безпеки та надійності у вологих, сухих і засніжених дорожніх умовах. Про це свідчать й інші наші нагороди: шина Kinergy 4S 2 X виграла випробування, проведене журналом Auto Bild Allrad, а Hankook був названий виробником року 2021 у категорії всесезонних шин за версією журналу Auto Bild», — повідомляє Сангхун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire.

Представники британської компанії з онлайн-продажів шин Blackcircles.com, який виступив спонсором випробувань, повідомили, що «покупці, які замовили цю шину, залишили позитивні відгуки із середньою оцінкою 4,5 із 5. У відгуках часто підкреслюються високі характеристики шини під час водіння по снігу, а також рівень комфорту та чудові показники паливної економічності».

Оголошуючи про перемогу, представники Auto Express повідомили, що «компанія Hankook стала абсолютним переможцем, продемонструвавши чудові результати у всіх категоріях оцінювання, а найкращі — щодо опору акваплануванню. Шина чудово проявляла себе під час аквапланування і здобула довіру на трасі — вона «витягала» машину із заносів на поворотах і залишала своїх суперників позаду… Гідний чемпіон» (Auto Express, 21.09.21 р.).

// АвтоКраїна

Читайте також: