Skoda розкрила деталі інтер’єру нової FabiaSkoda Auto розкриває додаткові деталі нової Fabia в офіційному дизайнерському ескізі. Створений на основі модульної платформи MQB-A0 від Volkswagen Group, інтер’єр популярного компактного автомобіля пропонує ще більше місця, відчуття простору і свіжі кольори. Також було застосовано технології, характерні для більш високих класів автомобілів, вже знайомі прихильникам Skoda за оновленою моделлю Octavia. Світова прем’єра нової Skoda Fabia відбудеться 4 травня.

Як сказано у повідомленні компанії, Skoda Fabia четвертого покоління побудована на модульній платформі MQB-A0, розробленій Volkswagen Group, що робить її довшою і ширшою за попередницю. Додатковий простір створює особливу атмосферу для пасажирів. Симетрична приладова панель з центральним окремим дисплеєм і кольоровою горизонтальною вставкою підкреслюють ширину салону, а характерна лінія під дисплеєм повторює силует решітки радіатора Skoda.

Великі круглі дефлектори праворуч та ліворуч створюють нові акценти, як і кольорові елементи у центральній консолі, а також по-новому оформлені дверні ручки.

Великий окремий дисплей домінує в естетиці інтер’єру нової Skoda Fabia. Сенсорний екран дозволяє легко керувати сучасною мультимедійною системою, а також багатьма іншими функціями автомобіля. Ескіз також демонструє цифрову панель приладів з можливістю кастомізації, яка є притаманною для інших моделей Skoda і тепер дебютує у якості опції для Fabia. Світову прем’єру четвертого покоління Fabia призначено на 4 травня.

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Skoda є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів.

// АвтоКраїна

Читайте також: