У Києві відкрився новий автосалон JACДЖАК Україна
ТОВ «Мотор Девелопмент Груп» відкрило в Києві новий автосалон з продажу та обслуговування автомобілів JAC.

Як повідомляє дистриб’ютор JAC в Україні, компанія «Мотор Девелопмент Груп» працює на автомобільному ринку України з 2018 року і спеціалізується на продажі та обслуговуванні легкових автомобілів та комерційної техніки.

Новий автосалон розташований за адресою Київ, провулок Балтійский, 20.

У автосалоні нового дилерського центру представлено легкові автомобілі , та реалізовано повне сервісне обслуговування автомобілів та забезпечено їх необхідними запчастинами.

Нагадаємо, у 2012 році компанія «ДЖАК Україна» підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з китайським автомобільним концерном China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC) на реалізацію легкових автомобілів JAC в Україні.

З грудня 2013 року по 2014 рік на автомобільному заводі корпорації «Богдан» в Черкасах відбувалося виробництво автомобілів JAC з локалізацією понад 51%. Виробничий цикл включав зварювання кузовних панелей, фарбування і ґрунтовку, збирання з використанням комплектуючих понад 30 українських постачальників. Черкаський завод корпорації «Богдан» може випускати до 180 тис. Автомобілів в рік, займає територію площею 251,4 тис. кв.м. У його будівництво було вкладено понад 330 млн доларів.

// АвтоКраїна

Читайте також: