У Львові відкрився перший концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover у західному регіоні9 грудня відбулася офіційна церемонія відкриття нового дилерського центру Jaguar Land Rover у Львові. Він став шостим концептуальним шоурумом бренду в Україні, до цього у місті функціонував тимчасовий дилерський центр. На відкритті салону та ексклюзивно у Львові було представлено абсолютно новий Range Rover, закриту прем’єру якого у Києві провели наприкінці листопада.

«Наша компанія дбайливо оберігає та удосконалює унікальний історичний спадок автомобільних марок Jaguar та Land Rover, — прокоментував директор дилерського центру Руслан Сахарчук. — Нам як офіційному дилеру Jaguar та Land Rover надана честь репрезентувати багаторічні англійські традиції автомобілебудування, закладені від моменту заснування брендів. Основним напрямом діяльності компанії є продаж та сервісне обслуговування автомобілів марок Jaguar та Land Rover у Західному регіоні України. Ми надаємо можливість долучитися до справжніх шедеврів елітного британського автотранспорту, адже придбати Jaguar та Land Rover у нашому автосалоні — значить стати власником справді розкішного, ефектного автомобіля, який ідеально підкреслює ваше положення і статус».

Для 33 % українських туристів найбільш поширеним транспортом під час мандрівок є власне авто, про що свідчать дані ролінгового дослідження попиту на туристичні продукти в Україні. Широка розважальна інфраструктура Львова та внутрішній туризм, що після Одеси б’є усі рекорди, — одні з чинників, чому саме у Львові відкрили черговий концептуальний дилерський центр брендів.

«Чому ми називаємо такий центр концептуальним? Бо він побудований за стандартами брендів Jaguar та Land Rover. Це окрема філософія влаштування приміщення — не просто красивий дизайн, а новий підхід до найдрібніших деталей і комфорту», — пояснив Андрій Ханін, бренд-директор Jaguar Land Rover в Україні. Стратегія бренду — відкрити ще 5 нових концептуальних дилерських центрів до 2030 року в різних регіонах.

У самому салоні гості вже знайомляться з автомобільними новинками, реєструються на сервіс, відпочивають у лаунж-зоні та дискутують про двигуни за кавою. Jaguar Land Rover Львів — перший і наразі єдиний дилерський центр у західному регіоні, де представлені виключно моделі Jaguar та Land Rover. У салоні можна записатися на тест-драйв і випробувати авто на дорозі та бездоріжжі, сконфігурувати модель на замовлення і навіть залишити літні шини на зимове зберігання. У клієнтській зоні зручно обирати і різдвяні подарунки, адже брендована продукція з Великобританії демонструє гарний смак та ексклюзивну увагу.

Загальна площа шоуруму — 667 кв. м, зона сервісу — більше 400 кв. м. Для сервісу доступно 7 підйомників, де сертифіковані механіки вже обслуговують перших клієнтів.

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість.

// АвтоКраїна

Читайте також: