Uber Shuttle з 5 квітня тимчасово призупиняє роботу в Києві через карантинUber ShuttleУ зв’язку з новими нормами карантину компанія Uber тимчасово призупиняє роботу сервісу Uber Shuttle в Києві починаючи з 5 квітня.

«Ми повідомимо користувачів, як тільки маршрути знову будуть доступними», ‒ відзначено у повідомленні компанії.

Для усіх користувачів, які мали активний пакет Shuttle в акаунті Uber станом на понеділок 5 квітня, компанія автоматично продовжить термін дії пакету, коли сервіс відновить свою роботу.

Також у повідомленні сказано, що в разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи Uber Shuttle, можна звернутись до служби підтримки в додатку.

Нагадаємо, з 5 квітня у столиці не працюватимуть школи та дитячі садки, а громадський транспорт буде доступний тільки для забезпечення співробітників підприємств критичної інфраструктури (медики, рятувальники, працівники соціальної сфери, транспорту, торгівлі, комунальники і військові), які зможуть користуватися ним лише за спецперепустками.

Про Uber

Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Ми почали в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок ми почали вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Uber Shuttle – сервіс для спільних щоденних поїздок за доступною ціною. Замовляючи поїздку Shuttle у додатку, ви резервуєте місце в чистому першокласному транспортному засобі, який відвезе вас на роботу без жодних пересадок.

// АвтоКраїна

Читайте також: