Uklon розширив клас Kids до 14 міст УкраїниОнлайн-сервіс виклику авто Uklon запустив клас «Дитячий» вже в 14 містах: Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську, Херсоні, Кривому Розі, Вінниці, Маріуполі, Миколаєві, Сумах, Полтаві та Чернігові.

Як сказано у повідомленні компанії, наразі, це найбільше географічне покриття у порівнянні з іншими сервісами, де доступна така функція.

Щоб замовити автівку нового класу, клієнтам достатньо вказати вік дитини – так додаток підбере машину з урахуванням цих даних. А приймають замовлення лише ті водії, чиї авто оснащені необхідним форматом дитячих крісел.

Для Uklon важливо, щоб клас Kids був максимально зручним для батьків із дітьми будь-якого віку. Тому автомобілі оснащені сучасними автокріслами для дітей від 1 до 5 років або бустерами для дітей від 6 років.

«Не секрет, що пересування в автівках без автокрісел є дуже небезпечним для дітей. Однак, на карті України все ще багато міст, де немає жодної схожої альтернативи серед сервісів. З цього травня клас Kids почав функціонувати у Вінниці, Маріуполі, Миколаєві, Сумах, Полтаві та Чернігові. А ми продовжуємо докладати зусиль, аби цей список розширювався», – зазначає співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Нагадаємо, що 20 листопада 2019 року в Україні набув чинності закон №1150 про відповідальність за порушення правил перевезення дітей, який передбачає штраф за перевезення дитини без автокрісла в розмірі 510 грн (перший раз) або 850 гривень (повторно протягом року).

uklon kids

Uklon — перший український райдшерінг-сервіс, продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. На сьогодні компанія працює у 23 містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернівці, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Біла Церква.

// АвтоКраїна

Читайте також: