Укравтодор асфальтує та розширює об’їзну дорогу навколо ХарковаОб’їзна дорога навколо Харкова(ВІДЕО) Одразу на трьох ділянках об’їзної дороги навколо Харкова працюють бригади дорожників, аби якомога швидше забезпечити комфортний проїзд. Нагадаємо, протягом 2021-2022 років Укравтодор планує капітально відремонтувати 58 км кільцевої дороги.

Як сказано у повідомленні Укравтодора, на цих вихідних стартувало влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття на об’їзній дорозі навколо м. Харків (перша ділянка дороги М-03). Два асфальтоукладальники та шість котків працюють від Дергачівської розв’язки в бік перехрестя з проспектом Людвіга Свободи. Підрядна організація: ТОВ «Атомагістраль-Південь»

Паралельно з цим підрядниками виконуються земляні роботи: влаштовують додаткові смуги руху. За їх допомогою дорожники розраховують зменшити затори у місті Харків. Роботи проводяться біля повороту на вулицю Архітекторів та повороту готельно-ресторанного комплексу «Baden-Baden».

Крім цього, триває фрезерування старого дорожнього покриття та розчищення узбіч від порослі вже на другій ділянці траси М-03. Так, працюють біля місцевого кладовища.

На третій ділянці, під’їзді до аеропорту «Харків» від Роганського житлового масиву в бік смт. Безлюдівка проводять фрезерування. Незабаром стартує асфальтування. Підрядна організація: ТОВ «Славдорстрой».

Нагадаємо, капітальний ремонт на об’їзній дорозі навколо м. Харків не проводився понад 10 років і міжремонтний термін вичерпано на 100%. До того ж різкі стрибки температури цієї зими та постійний рух транзитного великовагового транспорту призвели до значної аварійної ямковості, а на деяких ділянках дорожнє покриття вже повністю зруйноване.

За програмою «Велике будівництво» на 58 кілометрах об’їзної дороги за маршрутом Пісочин – П’ятихатки – Рогань – Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, нанесуть нову розмітку і влаштують узбіччя.

Реалізація контракту розрахована на 2 роки.

// АвтоКраїна

Читайте також: