В аеропорту «Бориспіль» з’явилися пікап-зони UklonНещодавно в зоні паркінгу аеропорту «Бориспіль» (Київ) було облаштовано спеціальні яскраві пікап-поінти онлайн-сервісу Uklon.

«Фіксоване місце подачі – найшвидший спосіб звести людину з її авто, який дозволяє уникнути плутанин та помітно економить час», ‒ коментує директор з розвитку Uklon Максим Остапюк.

Подібна практика вже достатньо розповсюджена за кордоном і наразі успішно реалізовується у нас.

«Ще з осені аеропорт поступово почав вирішувати проблему паркування таксі. Разом із різними сервісами онлайн замовлення авто, ми облаштували спеціальні пікап-зони та створили зручну схему навігації. Відповідні зони знаходяться на третьому та четвертому поверхах багаторівневого паркінгу – саме туди буде приїжджати авто та чекатиме на пасажира. Це зручно, безпечно та робить наш аеропорт ще більш логістично зрозумілим», ‒ розповідає комерційний директор аеропорту «Бориспіль» Георгій Зубко.

Uklon — перший український райдшерінг-сервіс, продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. На сьогодні компанія працює у 23 містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернівці, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Біла Церква.

// АвтоКраїна

Читайте також: