В Україні розпочався прийом замовлень на HAVAL Н6 нового поколінняHAVAL H6Офіційний дистриб’ютор бренду HAVAL в Україні ТОВ «Нова енергія України» через мережу своїх дилерів розпочав прийом попередніх замовлень на інтелектуальний кросовер HAVAL H6 нового покоління з вигодою 30 000 грн*.

Для оформлення замовлення потрібно скористатися послугою онлайн-конфігуратора, який дозволяє підібрати колір, інтер’єр і конфігурацію автомобіля відповідно до побажань.

HAVAL Н6 нового покоління доступний для попереднього замовлення в передньопривідній і повнопривідній версії, оснащений високоефективним 2.0.-літровим бензиновим двигуном (204.к.с., 320 Нм) і 7-ступінчастою трансмісією DCT мокрого типу з подвійним зчепленням, яка характеризується поліпшеною ефективністю перемикання передач.

Створений під керівництвом іменитого дизайнера Філа Сіммонса, HAVAL Н6 нового покоління є унікальним за своїм зовнішнім виглядом. Дизайн моделі втілює концепцію «Східного футуризму», яка змінює тон зовнішньої агресивності на вишукану елегантність. Крім нового візуального сприйняття, Н6 нового покоління пропонує збагачену гамму кольорів, яка включає такі відтінки, як білий (Hamilton White), чорний (Black), червоний (Red), коричневий (Brown), сірий (Ayers Grey), зелений (Green) і синій (Atlantis Blue).

Інтер’єр салону представлений на вибір в чорній, чорно-сірій, чорно-коричневій і червоній варіації. Виконаний в стилі мінімалістичної естетики, інтер’єр салону представляє технологічний простір майбутнього з глобальним баченням філософії східного дизайну, створюючи кращий вибір для покупців в нову епоху.

Інтегруючи сучасні технології і турботу про користувача, функціональний дизайн інтер’єру був значно вдосконалений. Інтелектуальні гени моделі у внутрішньому просторі підкреслює триекранний зв’язок кольорового проекційного дисплея W-HUD, 10.25-дюймової цифрової панелі приладів і 12.3-дюймового інтелектуального сенсорного екрану мультимедійної системи. За допомогою проекційного дисплея водій зможе стежити за показниками стану автомобіля в режимі реального часу, не відволікаючись від дороги, що робить водіння більш зручним і безпечним.

Ультрасучасний модуль перемикання передач з глянцевим покриттям характерний для позашляховиків високого рівня. Вишуканий і авангардний, він створює блискучий візуальний ефект, надаючи нотку розкоші салону автомобіля. Перед важелем перемикання передач знаходиться область для зберігання мобільного телефону з бездротовим зарядним модулем.

*Під вигодою 30 000 грн мається на увазі різниця в розмірі 30 000 грн між регулярною ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, яка встановлена ​​на день придбання автомобіля, і спеціальної ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів.

ТОВ «Нова енергія України» є ексклюзивним дистриб’ютором автомобілів і запчастин бренду HAVAL і офіційним представником китайського виробника Great Wall Motor Company в Україні. Компанія здійснює свою діяльність з 2011 року.

// АвтоКраїна

Читайте також: