В Україні стартували продажі кросовера HAVAL H6 третього поколінняHAVAL H6В Україні стартували продажі високотехнологічної новинки HAVAL Н6 третього покоління, інтелектуального SUV, який застосовує систему екстреного гальмування (АЕВ) у всіх сценаріях водіння, ідентифікуючи пішоходів, велосипедистів та перешкоди на перехресті.

К сказано у повідомленні офіційного дистриб’ютора бренду HAVAL в Україні ТОВ «Нова енергія України», в офіційній дилерській мережі модель пропонується за ціною від 691 418 грн, при цьому при попередньому замовленні новий Н6 можна придбати з вигодою 30 000 грн.

Втілюючи «Потужний драйв з L2», Н6 третього покоління йде в ногу з часом і відкриває нову автомобільну реальність. На перший план виходить оновлена потужність 2.0-л бензинового двигуна (204 к.с. і 320 Нм), свобода руху з інтелектуальним повним приводом 4х4, а також вдосконалений інтелект, який віртуозно реалізує функції автономного водіння рівня L2.

«Н6 третього покоління вражає культурою Hi-tech користувачів по всьому світу. Модель продовжує історію успіху свого попередника, який неодноразово ставав чемпіоном продажів в сегменті SUV на автомобільному ринку Китаю, а також входить в ТОП-10 найбільш продаваних SUV в світі. Окрім відмінної репутації, Н6 третього покоління володіє смарт-конфігурацією, яка вигідно відрізняє модель від попередника, піднімаючи її на рівень вище з точки зору комфорту і безпеки», – відзначив Борис Ткаленко, директор компанії-імпортера автомобілів HAVAL і Great Wall в Україні.

Динамічний і спортивний Н6 впевнено рухається до нової ери інтелектуальних позашляховиків. Випромінюючи життєву силу і драйв, модель помітно змінилася зовні, отримавши нову решітку радіатора і виразну LED-оптику матричного типу. Стильні акценти в зовнішньому вигляді моделі встановлюють 19-дюймові колісні диски і елегантна скульптурна бічна лінія, яка підкреслює енергійний характер автомобіля. На борту Н6 Вас чекає футуристичний мінімалізм, який виключає зайві елементи дизайну інтер’єру, але при цьому враховує всі новітні технології для забезпечення комфортної поїздки. Проекційний дисплей W-HUD, бездротова зарядка, 10.25-дюймова цифрова панель приладів, великий 12.3-дюймовий екран мультимедійної системи, а також підтримка Apple Carplay і Android Auto змінює аудіовізуальне сприйняття під час водіння і забезпечує якісно новий рівень інфотейтмента.

HAVAL H6

HAVAL H6

Створений на новітній високоінтелектуальної модульній платформі L.E.M.O.N., Н6 нового покоління втілює абсолютно нову концепцію виробництва автомобілів і відрізняється більш високим рівнем безпеки та комфорту, а також покращеною паливною ефективністю.

ТОВ «Нова енергія України» є ексклюзивним дистриб’ютором автомобілів і запчастин бренду HAVAL і офіційним представником китайського виробника Great Wall Motor Company в Україні. Компанія здійснює свою діяльність з 2011 року.

// АвтоКраїна

Читайте також: