Виробництво BMW M4 Competition Convertible нового покоління стартує в липніBMW M GmbH додає ексклюзивну модель до свого модельного ряду потужних спортивних автомобілів преміум-класу. Початок виробництва нового BMW M4 Competition Convertible – липень 2021 рік.

Як сказано у повідомленні компанії, автомобіль оснащується рядним шестициліндровим двигуном M TwinPower Turbo потужністю 510 к.с. і восьмиступінчастою трансмісією M Steptronic з технологією Drivelogic. Можливість скласти дах підсилює гостроту відчуттів від керування автомобілем BMW M.

У новому поколінні BMW M4 Competition Convertible з системою M xDrive став більшим і зберіг естетику пропорцій кузова. Довжина автомобіля збільшилася на 122 мм у порівнянні з попереднім поколінням моделі і тепер становить 4794 мм.

Колісна база склала 2857 мм (+45 мм). Ширина збільшилася на 17 мм і досягла 1887 мм. Висота BMW M4 Competition Convertible з M xDrive з піднятим верхом – 1395 мм.

Єдині деталі екстер’єру, які пов’язують BMW M4 Competition Convertible з M xDrive і стандартний кабріолет BMW 4 серії – це двері, конструкція складного верху, кришка багажника, скління і оптика.

Вертикальна решітка радіатора BMW ‒ яскравий дизайнерський акцент і водночас ефективний спосіб охолодження двигуна. Світлодіодні фари містять виразні денні ходові вогні з U-подібною графікою, а в якості опції пропонуються адаптивні світлодіодні лазерні фари з технологією BMW Selective Beam.

Силует кабріолета BMW M4 Competition Cabrio поєднує в собі спортивність і елегантність. Колісні арки стали ширше, щоб вмістити великі колеса, а в передні крила інтегровані характерні повітроводи BMW M. На бічних порогах з’явилися аеродинамічні елементи чорного кольору, дизайн яких відсилає до найпершого кабріолету BMW M3. Вихлопні труби діаметром 100 мм гармонійно інтегровані в розвинений дифузор.

BMW M4 Competition Cabrio з M xDrive оснащується легкосплавними колісними дисками M діаметром 19 дюймів спереду і 20 дюймів ззаду у стандартній комплектації. Для нового кабріолета BMW M4 Competition доступні вісім варіантів забарвлення кузова, включаючи ексклюзивний колір Sao Paulo Yellow, червоний металік Toronto Red і зелений металік Isle of Man Green.

Також клієнтам пропонуються ефектні варіанти забарвлення з лінійки кольорів BMW Individual, включаючи кілька кольорів з морозним ефектом. Дах може бути виконаний у кольорах Black і Anthracite Silver, а в якості опції доступні зовнішні дзеркала заднього виду в колір кузова і хромовані патрубки вихлопної системи.

Ключовий елемент нового BMW M4 Competition Convertible з M xDrive – складний дах. Практичність жорсткої конструкції тут об’єднана з естетикою тканинного виконання. Дах нового кабріолета майже на 40% легше жорсткого складного верху попереднього покоління BMW M4 Convertible. При цьому рівень акустичного і кліматичного комфорту тут значно перевищує показники звичайної тканинної конструкції.

Дах нового BMW M4 Competition Convertible з M xDrive складається з рами, великих панелей зі стільниковою структурою, багатошарової ізоляції, заднього скління і тканинного покриття. Матеріал оббивки прилягає до кузова рівно і без стиків, що гарантує оптимальні аеродинамічні властивості і тишу в салоні під час руху.

У процесі трансформації три сегменти даху складаються в компактне відділення позаду пасажирської частини салону. Нова конструкція займає набагато менше місця, ніж раніше. Об’єм багажного відділення складає 300 літрів зі складеним верхом і 385 літрів – з піднятим.

Наявність електроприводу робить процес трансформації практично безшумним.

У стандартне оснащення BMW M4 Competition Cabrio з M xDrive включені спортивні сидіння М з підігрівом, розвиненою бічною підтримкою, регульованими підголівниками і підсвічуванням логотипу М4. Вони можуть бути додатково оснащені обігрівом шиї і вентиляцією.

Рядний шестициліндровий двигун об’ємом 3,0 л і потужністю 510 к.с. поєднує в собі фірмовий високооборотний характер двигунів BMW M GmbH і новітню технологію M TwinPower Turbo. Силовий агрегат відрізняється лінійною і стабільною тягою у верхньому діапазоні оборотів.

Новий BMW M4 Competition Convertible з системою M xDrive розвиває на 60 к.с. і 100 Н·м більше, ніж попереднє покоління моделі. При цьому максимальний крутний момент в 650 Н·м досягається в діапазоні від 2750 до 5500 об/хв, в той час як максимальна потужність в 510 к.с. доступна в проміжку з 5510 до 7200 об/хв.

Розгін з 0 до 100 км/год займає всього 3,7 секунди, а розгін з 0 до 200 км/год – 13,1 секунди. Пакет M Driver’s Package збільшує максимальну швидкість з 250 км/год до 280 км/год.

Характер керованості BMW M4 Competition Convertible з M xDrive поєднує в собі високу точність, передбачуваність в граничних режимах і зручність в повсякденному використанні.

Конструкція кузова і шасі нового BMW M4 Competition Convertible з M xDrive спрямована на досягнення максимальної жорсткості і найвищої динаміки руху. Всі моделі лінійки BMW M4 містять цілий комплекс спеціальних елементів, покликаних підвищити жорсткість при поздовжніх і поперечних навантаженнях.

// АвтоКраїна

Читайте також: