Якому пальному надають перевагу українські водії: стандартному чи покращеномуНа переважній більшості українських АЗС поруч зі звичайним (стандартним) пальним пропонується споживачам ще й брендоване, або преміальне. Іншими словами – пальне з покращеними властивостями.

Фахівці поцікавилися у водіїв, якому пальному вони надають перевагу: звичайному чи покращеному, та порівняли результати з даними минулорічного маркетингового дослідження, повідомляється на сайті Шебелинського НПЗ, який випускає продукцію під брендом Shebel.

Результати такі:

  • Частка тих водіїв, які обирають для заправки стандартне пальне – не змінилася (38%).
  • А от частка прихильників покращеного пального зросла на 11% (з 22% до 33%).
  • Відповідно, на 11% зменшилася частка тих водіїв, які поки не визначилися (з 40% до 29%)

Якому пальному надають перевагу водії: стандартному чи покращеному

Нагадаємо, додавання в пальне високотехнологічних компонентів, що дозволяють покращувати експлуатаційні та екологічні властивості пального – загальносвітова практика. Саме тому при виробництві пального Shebel використовуються спеціально розроблені пакети присадок від німецького хімічного концерну BASF, які запобігають виникненню відкладень на форсунках, захищають паливну систему двигуна від корозії, зменшують тертя для збереження потужності двигуна, зменшують витрату палива та знижують емісію шкідливих газів.

// АвтоКраїна

Читайте також: