«АвтоКрАЗ» підписав трирічний контракт на поставку вантажівок для Армії СШАНайбільший в Україні виробник великих вантажних автомобілів – компанія «АвтоКрАЗ» (Кременчук, Полтавська обл.) уклала трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки «КрАЗ» та запасних частин для потреб Командування з організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки (США) – АСС.

Як сказано у повідомленні компанії, автопарк складатиме техніка з колісною формулою 4х4, включаючи бортові та безбортові автомобілі, а також автоцистерни для транспортування води та палива.

Замовником виступила компанія US21 Inc. (Ферфакс, штат Вірджинія, США), яка регулярно здійснює поставки для уряду, Міністерства оборони та інших державних установ США.

Ця престижна угода слугує черговим доказом того, що компанія «АвтоКрАЗ» є провідним та світовим виробником великовантажної автомобільної техніки та надійним партнером. «Ми надзвичайно пишаємося тим, що нашою продукцією ми змогли внести вклад у розвиток програми Армії США стосовно підтримки міжнародної безпеки», ‒ додали в компанії.

«АвтоКрАЗ» ‒ найбільший в Україні виробник великовантажних автомобілів, випускає 33 базові моделі, понад 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки.

// АвтоКраїна

Читайте також: