«АвтоКрАЗ» відвантажив чергову партію автомобільної техніки до ЄвросоюзуНайбільший в Україні виробник великих вантажних автомобілів – компанія «АвтоКрАЗ» (Кременчук, Полтавська обл.) відвантажила чергову партію автомобільної техніки до Європейського Союзу.

Як сказано у повідомленні компанії, «АвтоКрАЗ» відвантажив до ЄС шасі КрАЗ-6322, де на них будуть встановлені надбудови спеціального призначення.

«Ми і надалі будемо докладати максимум зусиль для налагодження довгострокових партнерських відносин та посилення присутності продукції КрАЗ на європейському ринку великовантажної автомобільної техніки», ‒ відзначено у повідомленні.

Компанія не повідомляє інших подробиць.

Як повідомлялося, в травні 2021 року «АвтоКрАЗ» уклав трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки «КрАЗ» та запасних частин для потреб Командування з організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки (США) – АСС.

Замовником виступила компанія US21 Inc. (Ферфакс, штат Вірджинія, США), яка регулярно здійснює поставки для уряду, Міністерства оборони та інших державних установ США.

«АвтоКрАЗ» ‒ найбільший в Україні виробник великовантажних автомобілів, випускає 33 базові моделі, понад 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки.

// АвтоКраїна

Читайте також: