Автономери в Україні видаватимуть не за місцем прописки, а за місцем реєстрації авто ‒ МВСАвтомобільні номериАвтомобільні номери власникам транспортних засобів (ТЗ) видаватимуть не за місцем прописки власника, як раніше, а за місцем реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

Про це сказано у повідомденні Головного сервісного центру МВС України.

Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 02 березня 2021 року №166, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик.

«Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області», ‒ відзначено у повідомленні.

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті це призведе до економії бюджетних коштів.

// АвтоКраїна