Bentley Kyiv відкрив у Харкові перший в Європі Pop-Up Store16 липня відбулось урочисте відкриття унікального Bentley Kyiv Pop-Up Store в Харкові. Це перший і єдиний Bentley Pop-Up Store, що існує в Європі.

Як сказано у повідомленні компанії, в 2020 році Bentley Motors представили мобільні концепт-шоуруми, що повністю відображають дилерські центри бренду по всьому світу. В рамках розвитку бренду Bentley в Україні, єдиний офіційний дилер Bentley Kyiv презентує цей незвичний формат, що розраховано для експозиції невеликої кількості автомобілів.

Відтепер, ознайомитись з модельним рядом і доторкнутись до величного британського бренду можливо за адресою: Харків, вул. Клочківська, 95, де представлено окрему споруду Bentley. В Bentley Kyiv Pop-Up Store можна отримати детальну консультацію, записатись на тест-драйв та придбати ексклюзивні аксесуари бренду.

Bentley Kyiv Pop-Up Store створено з турботою і для зручності клієнтів бренду на сході України. Шоурум розроблено згідно всіх стандартів та оснащене оригінальними деталями інтер’єру та складає близько 60 кв.м.

«Ми дуже раді представити Bentley Kyiv Pop-Up Store саме в Харкові, в цьому чудовому місті Україні, на базі наших надійних партнерів Порше Центр Харків. В рамках стратегії Beyond100 і нашому прагненню завжди надавати клієнтам сервіс найвищого рівня, ми з великим натхненням прийняли цю ідею від Bentley Motors і почали втілювати проект в життя. На жаль, пандемія внесла свої корективи, так як за планами, відкриття мало відбутись ще в минулому році. Та сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що стали першими серед європейських дилерів, які здійснили цей концептуальний проект Bentley», ‒ коментує директор Bentley Kyiv Олексій Каплатий.

Відкриття Bentley Kyiv Pop-Up Store в Харкові – це новий і важливий крок в розвитку і позиціонуванні бренду в нашій країні. Наразі в Харкові представлено всі моделі бренду. І вже незабаром до експозиції приєднаються існуючі гібридні варіанти модельного ряду.

Bentley – найпопулярніший бренд розкішних автомобілів в світі. Штаб-Квартира знаходиться в Крю, Великобританія, і є серцем виробництва бренду. Наразі на заводі виробляється три модельні лінії: Continental GT, Flying Spur, Bentayga. Поєднання передових технологій, тонкої майстерності і навичок, що передаються з покоління в покоління серед працівників заводу є унікальним досвідом для британських брендів розкішних автомобілів.

Bentley Kyiv – єдиний офіційний дилерський центр в Україні. Також є найбільшим по площі в Східній Європі. В салоні представлений весь модельний ряд бренду, враховуючи ексклюзивні лімітовані моделі. В центрі представлений єдиний офіційний сервіс, що оснащений передовим обладнанням. Кожен спеціаліст сервісу проходить регулярні сертифікації на заводі бренду в місті Крю (Великобританія).

// АвтоКраїна

Читайте також: