Bolt відкрив новий сезон прокату електросамокатів у Києві і зменшив вартістьЕлектросамокат BoltУ Києві стартував новий сезон прокату електросамокатів Bolt. Цього року їхня кількість значно збільшиться, а вартість прокату буде доступнішою, ніж торік. Запуск послуги планується також в інших містах України.

Як сказано у повідомленні компанії, сервіс прокату електросамокатів Bolt був успішно запущений влітку минулого року і вже розвинувся в повноцінний напрям бізнесу. Його керівником став Антон Мілка. Він відповідатиме за розвиток і розширення географії сервісу в Україні.

У новому сезоні на вулицях Києва з’являться електросамокати, розроблені фахівцями компанії Bolt. Ця міцна і надійна модель представляє нове покоління електросамокатів, виробництво яких компанія прагне зробити максимально екологічним. Наприклад, матеріали цієї моделі підлягають повній переробці та повторному використанню.

«У 2020 році послуга прокату електросамокатів викликала неабиякий інтерес користувачів, і наш бізнес досяг високих показників. Тому цьогоріч кількість самокатів буде збільшено. Таким чином ми продовжимо роботу над розвитком мікромобільності в Україні. Ми плануємо розширити географію послуги в Києві, а також запустити сервіс прокату електросамокатів в інших великих містах України», ― зазначив керівник напряму з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Ціна розблокування електросамоката становитиме 9 грн. Хвилина поїздки в дні з понеділка по четвер коштуватиме 1,90 грн, а в п’ятницю, суботу та неділю ― 2,50 грн. Компанія Bolt також пропонує користувачам узяти на прокат самокат на весь день за спеціальною вигідною ціною ― 490 грн.

Щоб скористатися сервісом прокату електросамокатів, необхідно:

  • Завантажити додаток для замовлення поїздок Bolt у Google Play або App Store. Якщо цей додаток уже було встановлено раніше, його потрібно оновити до останньої версії.
  • Після встановлення або оновлення додатка потрібно переключитися в режим самокатів, натиснувши на іконку в правому верхньому кутку додатка. Потім потрібно підійти до електросамоката і відсканувати його QR-код.
  • Оплата послуги прокату електросамоката здійснюється за допомогою банківської карти або сервісу Apple Pay.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Житомирі, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: