Bolt запустив прокат електросамокатів в ОдесіBolt запустив прокат електросамокатів в ОдесіНапередодні курортного сезону на вулицях Одеси з’являться електросамокати Bolt. Сучасний сервіс прокату персонального електротранспорту став активним в Одесі.

Електросамокати — зручний засіб для повсякденного пересування. Вони підходять для прогулянок і для того, щоб дістатися найближчого магазину або аптеки. Самокати є простими у використанні, компактними та екологічними. Саме тому вони є дуже популярними, а тренд мікромобільності стає дедалі поширеним у всьому світі.

Компанія Bolt першою в Україні запустила прокат електросамокатів у Києві та продовжує розвивати цей напрям в Україні. Тепер жителі та гості Одеси також зможуть скористатися легким електротранспортом Bolt.

«Розвиток мікромобільності має велике значення для таких міст, як Одеса. Тут немає метро, тому все навантаження з перевезення населення покладається на наземний громадський транспорт. Використання електросамокатів дозволяє розвантажити історичну частину міста, знизити навантаження на транспортну систему і поліпшити транспортну інфраструктуру», — зазначив керівник напряму з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Для того щоб здійснити поїздку на електросамокаті, потрібно оновити додаток Bolt до останньої версії. Потім перейти в режим самокатів, натиснувши на іконку в правому верхньому кутку програми. Після цього необхідно підійти до самоката і відсканувати його QR-код.

У вартість послуги входить ціна за розблокування транспортного засобу і хвилину його використання. Розблокування електросамоката в Одесі коштуватиме 9 грн, хвилина поїздки з понеділка по четвер — 1,9 грн, а з п’ятниці по неділю — 2,5 грн. Оплатити послугу прокату можна банківською карткою.

Модель самокатів, яка з’явиться в Одесі, була розроблена фахівцями Bolt. Вона має поліпшену конструкцію, більш стійку, надійну й екологічну — всі матеріали цієї моделі є придатними до повторної переробки.

«Сучасні технології не стоять на місці. Наприклад, завдяки розвитку тренду мікромобільності, багато українців, в тому числі і одеситів, відкрили для себе переваги персонального електротранспорту. Вже зараз про електросамокати почали говорити як про транспорт майбутнього і вбачати у ньому великі перспективи. Перш за все, вони дозволяють пересуватися по місту в 5-6 разів швидше, аніж пішки», — коментує  Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної державної адміністрації.

Сервіс прокату електросамокатів у Києві був запущений влітку 2020 року. Ця послуга одразу ж стала затребуваною, а сервіс дуже швидко розвинувся у повноцінний напрям бізнесу. 23 квітня сервіс прокату електросамокатів став активним у Львові.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan». 

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, а також в Івано-Франківську й Одесі.  

// АвтоКраїна

Читайте також: