Bolt запустив сервіс прокату електросамокатів у ЛьвовіBolt запустив сервіс прокату електросамокатів у ЛьвовіСервіс прокату електросамокатів Bolt розширює свою географію в Україні. Починаючи з 23 квітня, послуга вже доступна у Львові.

Як сказано у повідомленні компанії, мікромобільність є одним із основних міських трендів у багатьох країнах. Легкі, компактні та екологічні електросамокати стають затребуваним і популярним транспортом. Вони допомагають розвантажити транспортну систему і вирішити «проблему останньої милі», коли потрібно дістатися до магазину, аптеки, найближчої зупинки автобуса чи метро.

Тому після успішного запуску прокату електросамокатів у Києві компанія Bolt продовжує розвивати мікромобільність в Україні та запускає цей сервіс у Львові. Він буде доступний у центрі міста, а згодом покриття послуги охопить й інші його райони.

«Запуск прокату електросамокатів у Львові — важливий крок на шляху до розвитку мікромобільності в Україні. Відтоді як цей сервіс з’явився в Києві, він став дуже затребуваним. Ми також регулярно отримуємо запити на запуск цієї послуги в інших містах. Сьогодні електросамокати Bolt з’явилися у Львові, і ми вдячні Львівській міській раді за сприяння та підтримку», — зазначив керівник напряму з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Влада міста підтримала запуск нового сервісу. Компанія Bolt і Львівська міськрада підписали меморандум про співпрацю. Мета спільної роботи — розробити правила використання електросамокатів у місті. Співпраця також передбачає вживання заходів, необхідних для формування культури безпечного використання електросамокатів.

«Електросамокати — це екологічний, доступний і комфортний мікротранспорт для пересування містом. Львів є першим українським містом із власною концепцією електромобільності. Тож ми маємо чіткі цілі щодо розвитку інфраструктури для захисту екології, на чому робимо акцент. Хочу подякувати компанії Bolt за те, що її фахівці ухвалили рішення розгорнути цей сервіс мікромобільності у м. Львові та спільно з міською радою готові розвивати культуру використання електросамокатів», — зазначив перший заступник міського голови і заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

У вартість прокату входить ціна за розблокування самоката і хвилину використання. Розблокування електросамоката у Львові коштуватиме 9 грн, а хвилина поїздки — 1,90 грн. Оплатити прокат транспортного засобу можна банківською карткою.

Для того щоб скористатися сервісом, потрібно оновити додаток Bolt до останньої версії. Потім потрібно підійти до самоката і відсканувати його QR-код — самокат готовий до використання. Тим, хто ніколи не користувався подібним транспортом, компанія рекомендує ознайомитися з інструкцією з безпечного керування електросамокатом.

Самокати, які з’являться на вулицях Львова, являють собою модель, розроблену фахівцями Bolt. Ці електросамокати нового покоління мають поліпшену конструкцію і є придатними для повної переробки та повторного використання.

Нагадаємо, що компанія Bolt першою в Україні запустила сервіс прокату електросамокатів. У серпні 2020 року він став активним у центральних районах Києва.

Прокат електросамокатів — це крок на шляху до виконання довгострокової екологічної стратегії Bolt «Green Plan». Вона передбачає зменшення екологічного сліду компанії. До 2025 року в межах програми «Green Plan» компанія Bolt планує компенсувати як мінімум 5 млн тонн транспортних викидів CO2 в Європі. Використання екологічних видів транспорту також сприяє скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, а також в Івано-Франківську й Одесі. 

// АвтоКраїна

Читайте також: