Дороги Києва паралізували багатокілометрові заториДороги Києва паралізували багатокілометрові затори(ВІДЕО) Вранці 5 квітня Київ зупинився у багатокілометрових заторах після того, як міська влада дозволила користуватись громадським транспортом лише окремим категоріям громадян і лише за наявності спецперепусток.

За даними Google Maps станом на 10 ранку у Києві стоять фактично усі мости в напрямку правого берега: Північний, міст Метро, міст Патона, Дарницький міст, передає УП.

Дещо краща ситуація на Південному мосту, водночас застряг у заторі проспект Бажана від метро «Вирлиця» до під’їзду до моста.

На Лівому березі стоять бульвар Перова і вулиця Братиславська в напрямку Броварського проспекту, Броварський проспект, проспект Соборності та Дарницьке шосе в напрямку центру.

На Правому березі великий затор на Набережному шосе в напрямку центру, на вулиці Богатирській, проспекті Степана Бандери, вулиці Скляренка, вулиці Кирилівській, вулиці Олени Теліги, проспекті Перемоги, бульварі Шевченка та бульварі Лесі Українки, Голосіївському проспекті.

За даними Громадського, приміські електрички працюють без обмежень, але у Києві пересуватися дуже непросто, оскільки у комунальний громадський транспорт можна зайти лише зі спецперепусткою.

Також повідомляється, що працюють маршрутки, однак вони можуть перевозити  лише половину від загальної кількості місць у транспортному засобі.

Сервіси таксі підняли ціни.

Нагадаємо, з 5 квітня у столиці не працюють школи та дитячі садочки, а в громадський транспорт пускають тільки за спецперепустками.

Київська міська рада оприлюднила порядок отримання спеціальних перепусток на проїзд у громадському транспорті. У Київраді звернули увагу, що кількість спецперепусток обмежена. Заяви від окремих осіб не приймаються.

За словами мера Віталія Кличка, столична влада планує видати близько 400 тисяч спецперепусток на громадський транспорт, що працюватиме під час обмежень у спеціальному режимі.

// АвтоКраїна

Читайте також: