Київ вивчає можливість впровадження казахської системи фото і відеоконтролю «Сергек»СергекКиїв відкритий до співпраці із казахстанськими компаніями щодо впровадження сучасного інструменту, який дозволить суттєво покращити ситуацію з безпекою на дорогах та роботу служб екстреного реагування.

Як повідомляється на сайті КМДА, про це йшлося під час зустрічі керівництва Департаменту муніципальної безпеки КМДА з представниками казахстанських компаній для обговорення пропозицій щодо можливої співпраці.

Під час зустрічі представники казахстанських компаній презентували можливості апаратно-програмного комплексу «Сергек» – інтелектуальної системи фото і відеоконтролю, аналізу і прогнозування, яка фіксує правопорушення на вулицях і дорогах міста. «Сергек» містить мережу модулів відеофіксації, систему запису і розпізнавання зображень, інтелектуальну систему обробки і аналізу інформації.

Окрім того, представники міста ознайомилися з автоматизованою інформаційною системою для «Єдиної чергово-диспетчерської служби-112» (аналог 911), яка приймає і обробляє дзвінки всіх служб екстреного реагування: служба порятунку 101, поліцію 102, службу швидкої медичної допомоги 103, комітету з надзвичайних ситуацій 112 і аналогічного контакт-центру із комунальними службами ЄКЦ-109.

Нагадаємо, 1 червня 2020 року в Україні запрацювала система автофіксації порушень ПДР. За даними МВС, протягом усього часу роботи камер кількість ДТП в Україні з потерпілими та загиблими знизилася втричі.

// АвтоКраїна

Читайте також: