Китайська Zonson Smart Auto розглядає можливість збирання в Україні електробусівКитайська компанія Zonson Smart Auto Corporation, яка входить в потужну корпорацію ZTE, розглядає можливість виготовлення електробусів з SKD/CKD комплектів на потужностях ТОВ «БАС Мотор».

Як сказано у повідомленні Корпорації «Богдан», до складу якої входить ТОВ «БАС Мотор», про це повідомив генеральний директор ТОВ «БАС Мотор» Олег Міщенко під час конференції «Україна електромобільна», що відбулася нещодавно у Одесі.

За його словами, Zonson Smart Auto Corporation та ТОВ «БАС Мотор» підписали дистриб’юторський контракт, яким передбачено широкий спектр співпраці з флагманом китайської індустрії з розвитку електромобільності.

Першим етапом співпраці буде поставка демо-автобуса для тестів в Україні. Новий електричний автобус відповідає всім екологічним та технічним нормам та має європейський сертифікат.

Український проект став далеко не першим для Zonson Smart Auto Corporation у Європі. Так, нещодавно компанія заявила про вихід зі своїм новим електробусом на ринок Угорщини.

Олег Міщенко також повідомив, що ТОВ «БАС Мотор» зараз активно співпрацює з австрійською компанією ELVE, яка взяла за мету виготовляти лише електричний транспорт для міських перевезень. Головний продукт компанії – повністю електричний міський автобус довжиною 12 метрів GTZ6129BEVR, що був розроблений для задоволення попиту європейських міст і відповідає всім вимогам щодо комфортного та безпечного перевезення пасажирів.

Електробус GTZ6129BEVR матиме батарею LiFePo4 на 299,5 кВт, що забезпечить пробіг при 100% заряді до 250 км. Максимальна швидкість електробуса становитиме 70 км/год. Пасажиромісткість електробуса – 81 особа при 30 місцях для сидіння.

Електробус від ELVE матиме алюмінієвий кузов, кондиціонер та незалежну систему опалення. У конструкції електробуса передбачається використовувати вісі Kenway, рульове колесо Bosh, WABCO EBS (ABS+ASR) та електричний двигун Dana.

Нагадаємо, ДП «Автоскладальний завод № 1» (м. Луцьк) у консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить шість нових тролейбусів з автономним ходом Bogdan T70120 для транспортної компанії м. Їглава (Чехія) за підсумками тендера, в якому Консорціум було визнано переможцем майже рік тому.

// АвтоКраїна

Читайте також: