Луцький автозавод поставив ДП «Антонов» перший з десяти автобусів Богдан А14532Богдан А14532ДП «Антонов» отримало перший з 10 закуплених приміських автобусів середнього класу «Богдан А14532» виробництва ДП «Автоскладальний завод №1» (Луцьк).

Як сказано у повідомленні ДП «Антонов», загальна пасажиромісткість такого автобуса складає 70 чоловік, в тому числі – 43 комфортабельних місця для сидіння.

Серед основних маршрутів, на яких працюватимуть нові транспортні засоби, – Київ-Гостомель, Гостомель-Київ. Вони будуть забезпечувати сполучення між підрозділами підприємства та з житловими будинками, зведеними для молодих співробітників ДП «Антонов», виконувати виробничі завдання, в тому числі здійснювати перевезення льотного складу.

В урочистому мітингу з нагоди передачі автобуса взяли участь: директор Луцького автоскладального заводу Дмитро Писаний, в.о. директора із закупівель ДК «Укроборонпром» Роман Аврамов, керівники ДП «Антонов», представники профспілкових організацій та співробітники підприємства.

Оновлення автобусного парку є не тільки виробничою необхідністю, а й однією зі складових розвитку соціальної програми, спрямованої на покращення умов праці антоновців. Вирішуючи першочергові виробничі завдання, керівництво підприємства приділяє велику увагу збереженню соціальної сфери «Антонов» та підвищенню її рівня.

Нагадаємо, міжміський (приміський) автобус Богдан А14532 довжиною 9,82, який відповідає екологічним нормам Euro 5. Загальна пасажиромісткість автобуса даної моделі складає 70 чоловік (на приміських маршрутах), з них 43 – місця для сидіння. Він сконструйований на європейських агрегатах, з двигуном Iveco, коробкою передач Eaton, ведучим мостом та передньою віссю Dana.

// АвтоКраїна

Читайте також: