Нові літні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків будуть доступні в Україні навесніЛітні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок гарантують безпечну і витривалу їзду на будь-якій дорозі, і навіть на бездоріжжі і  будуть доступні в Україні навесні.

Нові шини Outpost AT подарують водіям універсальне і надійне водіння за будь-яких умов як на дорозі, так і на бездоріжжі. Агресивна структура протектора дозволяє позашляховикам, кросоверам та пікапам з легкістю долати труднощі бездоріжжя завдяки технології Aramid Shield™ – стійким до проколів арамідним волокнам, доданим в підпротекторний шар гумової суміші з метою посилення шини в суворих умовах і небезпечних дорожніх ситуаціях.

Нові елементи малюнку протектора допомагають водіям позбутися обмежень і слідувати маршрутом пригод, незважаючи на рельєф місцевості. Гумова суміш протектора, з сертифікованим маркуванням триголової гірської вершини зі сніжинкою, здатна адаптуватися до різних умов і гарантувати комфортну та впевнену їзду на будь-якому покритті і за будь-якої погоди.

Шини Outpost AT є найновішим прикладом нашої відданості своїй справі. Вони представляють нашу високотехнологічну пропозицію водіям позашляховиків та легких вантажівок”, – каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова відділу досліджень і розробок компанії Nokian Tyres. – “Ми не один рік розробляли і тестували цю шину, впроваджуючи нові характеристики, які зробили б її надійним та універсальним варіантом як для доріг, так і для бездоріжжя”.

Шина доступна у 45 типорозмірах від 15 до 22 дюймів. Шини призначені для кросоверів і легких вантажівок.

Основні інновації:

Надзвичайна довговічність. Технологія Aramid Shield: Стійкі до проколів арамідні волокна додані в підпротекторний шар гумової суміші і проходять крізь боковини, щоб забезпечити надзвичайну стійкість до вибоїн, нерівної місцевості та бездоріжжя.

Виняткове зчеплення. 3D-малюнок протектора: Універсальний малюнок протектора на шинах Nokian Tyres Outpost AT дозволяє впевнено почуватися як на болоті, так і на піску, снігу і сухому асфальті.

Додаткове зчеплення. Боковини Summit Sidewalls: Складний та продуманий дизайн плечової зони шини створює умови для надійного бічного зчеплення на м’яких поверхнях і додає шині агресивності.

Покращений захист від проколів. Gravel Guards: Виштовхувачі каменів Gravel Guards дозволяють шині комфортно і впевнено пересуватися кам’янистими дорогами з коліями.

Надійне зчеплення. Інновація Canyon Cuts: X-подібні канавки у місцях перетину грунтозачепів у плечовій частині шини і малюнка протектора забезпечують краще зчеплення на непередбачуваних поверхнях.

Емблема гірської вершини зі сніжинкою: Всепогодна гумова суміш протектора є безпечним вибором, навіть з урахуванням зимових дорожніх умов.

Більше безпеки. Індикатор Driving Safety Indicator: Водії завжди знають залишкову глибину протектора завдяки цій запатентованій характеристиці протектора шини.

// АвтоКраїна

Читайте також: