OKKO придбала першу партію бітумовозів для налагодження власної логістики і збуту бітуму в УкраїніХолдинг OKKO Group придбав першу партію спеціальних автомобілів-бітумовозів, щоб налагодити власну логістику і збут бітуму в Україні. Автотехніку закуплено в українського виробника Everlast (Одеса) й турецької компанії Ali Riza Usta (Конья). Крім того, на ОККО розпочали формування власного парку вагоноцистерн для перевезення бітуму.

Постачати бітум в Україні холдинг ОККО розпочав ще торік, але досі використовував орендований транспорт. Нині ж компанія має намір створити власний повний цикл від закупівлі продукту у виробника до доставки його замовникові за місцем призначення.

«Зважаючи на стан доріг в Україні, бітум ще довго залишатиметься ходовим товаром. Торік ми спостерігали, як обсяги споживання цього продукту перевищили 1 мільйон тонн, удвоє перевищивши показник 2019 року. У 2021-му такої стрімкої динаміки вже не буде, але високий попит на бітум збережеться. І наша мета – стати одним з ключових операторів на цьому ринку», – пояснює віцепрезидент OKKO Group Юрій Кучабський.

За його словами, для цього у компанії є достатньо підстав. По-перше, ОККО має давні налагоджені ділові зв’язки із підприємствами-виробниками в Польщі й Білорусі, звідки імпортує бітум. А це є запорукою того, що компанія здатна забезпечити замовників ресурсом вчасно і в потрібних обсягах. По-друге, добре розуміючи специфіку будівництва доріг OKKO Group готова постачати клієнтам бітум з відтермінуванням оплати. На майбутнє ОККО розглядає можливість організації й імпорту в Україну бітуму морським шляхом.

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 414 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei.

У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.

// АвтоКраїна

Читайте також: