ОККО, SOCAR та WOG припинили реалізацію преміального пальногоОККОМережі автозаправних комплексів ОККО, SOCAR та WOG припинили реалізацію преміального пального у зв’язку з постановою яка передбачає запровадження тимчасового державного регулювання цін на пальне.

Про це мережі повідомили на своїх сторінках у Фейсбук.

«З 15 травня у зв’язку із запровадженням державного регулювання цін на пальне на АЗК ОККО тимчасово призупинено реалізацію PULLS 95 та PULLS Diesel. Це пов’язано з тим, що продаж пального цих марок за ціною, вcтановленою Кабінетом Міністрів на травень, є збитковим для мережі», ‒ йдеться в повідомленні ОККО.

«Як законослухняна компанія SOCAR виконує припис Кабінету міністрів. Тому 15 травня ми скоригували ціни на основні види пального з урахуванням введених обмежень. У той же час, компанія змушена тимчасово призупинити реалізацію преміального пального — NANO 95, Diesel Nano Extro, а також нарахування додаткових знижок для наших клієнтів до отримання додаткових роз’яснень регулятора», ‒ відзначено у повідомленні SOCAR.

«У зв‘язку з оприлюдненням проекту постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236», яка передбачає  запровадження тимчасового державного регулювання цін на пальне, ми змушені припинити реалізацію преміального пального 95 Mustang та ДП+ Mustang», ‒ сказано у повідомленні WOG.

Нагадаємо, 14 травня 2021 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України №474 про обмеження граничної норми торгової надбавки до середньої ціни дизпалива (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр), реалізованих через АЗС, на період карантину. Таким чином було введено державне регулювання цін на роздрібному ринку нафтопродуктів.

Міністр економіки Ігор Петрашко заявив, що такий крок – відповідь на необґрунтоване зростання цін на пальне у роздрібних мережах.

// АвтоКраїна

Читайте також: