Ринок електромобілів в Україні за 9 місяців виріс на 7,8%У січні-вересні 2021 року в Україні було зареєстровано 5854 автомобілі з електричним приводом, що на 7,8% перевищило результати аналогічного періоду минулого року. При цьому частка нових електромобілів поступово зростає та складає вже 12,8%.

Як повідомляє Федерація автопрому України на основі даних МВС, перше та друге місце традиційно займають Nissan і Tesla відповідно. Але продажі цих брендів поступово скорочуються вже не перший місяць (порівняно з результатами минулого року). Натомість українці все частіше віддають перевагу іншим автовиробникам. Наприклад, Chevrolet за цей рік наростив частку ринку більш ніж вдвічі. Приріст продажів показали також Renault, Volkswagen, Hyundai, Audi, Mercedes-Benz.

У вересні було зареєстровано 846 легкових автомобілів з електричним приводом. Відповідно, ринок виріс на 16,4% у порівнянні з серпнем та на 28% порівняно з минулорічним показником.

* Під реєстраціями рахували кількість первинних реєстрацій та реєстрацій легкових електричних автомобілів, привезених із-за кордону по посвідченню митниці або ВМД. Не ввійшли до статистики перереєстрації та тимчасові реєстрації.

// АвтоКраїна

Читайте також: