Стали відомі українські ціни на оновлений Skoda KaroqКомпанія «Єврокар», офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні, оголосила про старт продажів оновленого компактного кросовера Skoda Karoq та розпочала прийом замовлень у виробництво.

Через місяць після офіційної світової прем’єри оновленого Skoda Karoq стали відомі ціни та комплектації для українського ринку. Кросовер доступний у комплектаціях Active, Ambition та Style з вже знайомою лінійкою двигунів та коробок передач: 1.4 TSI (110 кВт) 8AT; 2.0 TDI (85 кВт) 6МГ; 2.0 TDI (85 кВт) 7DSG, а також 2.0 TDI (110 кВт) 7DSG. Ціна на оновлений Skoda Karoq стартує від 669 591 грн, а початок виробництва заплановано на березень 2022 року.

Дебютувавши у 2017 році, Karoq став другим у лінійці кросоверів чеського автовиробника. Вже півтора роки Karoq утримує позицію найпопулярнішого кросовера Skoda та другої за популярністю моделі чеського автовиробника після Octavia. З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 тисяч автомобілів Skoda Karoq.

Модель виробляється у Чехії, Словаччині, Україні, Росії, Китаї та доступна на ринках 60 країн. Для українського ринку оновлений Skoda Karoq виготовляється на заводі «Єврокар» у Соломоновому.

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Skoda є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів.

// АвтоКраїна

Читайте також: