TRATON Group збільшує інвестиції в розробку електричних вантажівокTRATON GroupОдин із провідних світових виробників комерційних автомобілів TRATON Group систематично готується до переходу на електроприводи.

Як відзначається у повідомленні компанії, зараз виробник комерційних транспортних засобів вирішив інвестувати загалом 1,6 млрд євро в дослідження та розробки в галузі електронної мобільності до 2025 року. Спочатку на цей період було заплановано інвестиції в електронну мобільність на 1 млрд євро. У той же час TRATON зменшує інвестиції в традиційні приводи, щоб вони становили менше п’ятої частини його розробки в 2025 році. Це означає, що до того часу частка розробки продуктів, присвячених електричній мобільності, подвоїться.

«TRATON зосереджується на електричних вантажівках. Цей перехід не відбудеться за одну ніч. Це буде поступово, стабільно і відповідатиме необхідному розширенню мережі. Якщо немає зарядної інфраструктури, це не буде працювати», ‒ сказав Маттіас Грюндлер, генеральний директор TRATON SE.

Торгові марки TRATON Group вже визначили конкретні цілі на 2025 і 2030 роки: електричні транспортні засоби становитимуть близько 10% продажів європейських агрегатів Scania у 2025 році, а половина нових автобусів MAN також оснащуватиметься системою електроприводу до тієї ж дати. До 2030 року кожен другий автомобіль, що продається Scania, буде працювати на електромеханізмі, і щонайменше 60% вантажних автомобілів MAN та 40% вантажних автомобілів на довгі відстані становитимуть нульові викиди.

Що стосується альтернативних приводів, основна увага TRATON зосереджена на акумуляторних електромобілях. Тим не менше, технологія водню цілком може вступити у свої права у своїх нішах. Здебільшого, чисто електричні вантажівки перевершуватимуть свої водневі аналоги як більш економічне та екологічне рішення для вантажних автомобілів, особливо вантажних автомобілів на великі відстані.

TRATON SE (Мюнхен, Німеччина), зі своїми брендами Scania, MAN, Volkswagen Trucks and Buses та RIO, є одним із провідних світових виробників комерційних автомобілів. Асортимент групи включає легкі комерційні транспортні засоби, вантажівки та автобуси на 29 виробничих та складальних площадках у 17 країнах.

// АвтоКраїна

Читайте також: