Електромобілі Uber в Україні пройшли більше 15 мільйонів кілометрівUber GreenДва роки тому Uber запустив в Києві сервіс Uber Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. Понад 520 тисяч людей скористалися цією послугою хоча б один раз з моменту її запуску. Найдовша поїздка склала 156 км ‒ з Києва до Умані.

Зростання сервісу Uber Green з моменту його запуску демонструє зацікавленість киян до зелених технологій.

«Будучи найбільшою мобільною платформою в Європі, ми повинні зіграти важливу роль в боротьбі зі зміною клімату і підтримці екологічного відновлення. Uber оголосив, що до 2040 року це буде мобільна платформа з нульовим рівнем викидів, здійснюючи 100% поїздок з нульовим рівнем викидів на транспортних засобах, громадському транспорті та мікротранспорті .Ми прийшли до такого рішення з багатьох причин. Одна з них – це наше бачення розвитку транспортної інфраструктури в сотнях міст по всьому світу, де ми представлені», ‒ прокоментував Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

Київ ‒ це друге місто в Центральній та Східній Європі після Бухареста, де працює сервіс, що складається на 100% з електромобілів, і одне з небагатьох міст Європи, де Uber пропонує опцію «зеленого» транспорту, як і у Парижі, Лондоні, Амстердамі, Лісабоні, Порту, Цюріху та Мюнхені. Середній час очікування в Києві складає всього 7 хвилин, а середня вартість поїздки – 117 грн.

Автомобілі Uber Green ‒ це переважно Nissan Leaf, але також є Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt та Chevrolet Bolt. На початку роботи сервісу було зареєстровано близько 200 автомобілів, а  на сьогоднішній день парк складає понад 1700 електромобілів.

Uber продовжить розширення мережі Uber Green по всій Європі, де пасажири можуть замовити автомобіль з більш низьким рівнем викидів за невелику додаткову плату, з 37 міст сьогодні до 60 міст до кінця 2021 року, включаючи Лондон і Барселону. Це буде означати, що до кінця 2021 року користувачі зможуть вибрати автомобіль з нульовим рівнем викидів в містах, що представляють 80 відсотків нашого європейського бізнесу.

Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Компанія почала в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок компанія почала вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Херсоні та Маріуполі.

// АвтоКраїна

Читайте також: