«Укрпошта» закупила 1860 фургонів Сitroen Berlingo на 1,3 млрд грнСitroen Berlingo L2 WorkerСьогодні, 25 березня, національний поштовий оператор «Укрпошта» та компанія VIDI підписали договір на закупівлю 1860 авто Сitroen Berlingo L2 Worker для пересувних поштових відділень вартістю 1,3 млрд грн. Це стало можливим завдяки залученню кредиту ЄБРР на 33 млн євро. До кінця 2021 року нові авто курсуватимуть країною у рамках проєкту «Пересувні відділення» у складі 2500 мобільних поштових відділень, повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Сьогодні ми стали на крок ближчі до того дня, коли кожен українець будь-якого віку у селі чи місті може отримати якісні послуги у сучасному форматі. Чи то замовлення ліків, чи товарів, чи сплата комунальних, чи отримання пенсії та соцвиплат – все в одному місці і одразу. Під час пандемії та локдауну особливо важливо забезпечити безперебійний доступ громадян до таких послуг і новий сучасний формат пошти може це забезпечити. Дякую команді Укрпошти, що крок за кроком втілює суспільно важливі реформи у життя. Вірю, що наприкінці 2021 року всі українці оцінять важливі та необхідні зміни», ‒ прокоментував підписання договору Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відтак, 18 лютого на міжнародному майданчику ЄБРР були оприлюднені результати тендеру на найбільшу цьогорічну закупку автомобілів Укрпоштою. Вперше в історії компанії Укрпошта проводила закупівлю за стандартами ЄБРР. Переможцем стала компанія VIDI, яка запропонувала найкращу ціну та умови обслуговування. Нові Citroёn Berlingo L2 Worker виробляються на заводах групи Stellantis. ТОВ «Пежо Сітроен Україна» імпортуватиме їх в Україну з Італії. Перші авто будуть передані Укрпошті вже наприкінці літа.

«Сьогодні забезпечення 100% українців сучасними та комфортними поштовими послугами перестало бути мрією. До кінця цього року 2500 нових автівок Укрпошти надаватимуть якісний сервіс у будь-якому куточку країни та за будь-яких обставин: демографічних змін, коронавірусних чи погодних криз. Дуже скоро ці інвестиції стократ виправдаються новими можливостями для обслуговування найвіддаленіших сіл, ринковими зарплатами для працівників і, мабуть, вперше в історії Укрпошти – фінансовою ефективністю сільських відділень», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

У рамках тендеру Укрпошта закупила базовий автомобіль за ціною на 21,3% нижче ринкової: роздрібна ціна Citroёn Berlingo L2 Worker на березень 2021-го становить 572,7 тис. грн. Вартість повноцінного дообладнаного пересувного відділення склала 679,4 тис. грн.

«Подія, задля якої ми сьогодні зібралися – це не просто контракт на постачання мобільних поштових відділень. Це історична подія. Адже більшого за обсягом контракту на автомобільному ринку України ще ніхто не пропонував і не отримував. Наш бізнес буквально на три роки молодший незалежної України, але за цей час наша репутація як відкритої та прозорої компанії, яка заробляє чесно та виконує всі взяті на себе зобов’язання, тільки міцніє. Тому, цілком природно, що сьогодні VIDI має репутацію надійного партнера у всіх з 15-ти автомобільних брендів, з якими ми співпрацюємо. Впевнений, що цей тендер, який ми виграли разом з нашим партнером ТОВ «Пежо Сітроен Україна», буде тільки проміжним етапом нашої багаторічної співпраці», – поділився голова Наглядової ради VIDI Віталій Джуринський.

У ціну нових авто включені вартість матеріалів та робіт для трансформації автомобілів, додаткового обладнання, брендування, гарантія на 5 років, ремонт і технічне обслуговування кожного автомобіля протягом 150 тис. км за принципом «full-service», розвезення автомобілів автовозами постачальника по всій території України, їх постановка на облік в органах МВС України та інші накладні витрати, пов’язані з виконанням зобов’язань за контрактом.

«Наш головний пріоритет в роботі – це турбота про клієнта, починаючи від покупки автомобіля та закінчуючи подальшим його використанням і обслуговуванням. Наш продукт максимально відповідає всім вимогам клієнтів завдяки широким можливостям трансформації, економічним і потужним двигунам і, звичайно ж, простим і доступним супутнім послугам», – відмітив директор ТОВ «Пежо Сітроен Україна» Руслан Акімов.

Нагадаємо, що у 2020 році Укрпошта запустила 500 машин пересувних відділень у 6 областях України: Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій. У Чернігівській області 130 автівок курсує з літа 2018 року. У 2021 році Укрпошта завершить проєкт пересувних відділень і в населених пунктах до 2000 жителів в усіх областях України функціонуватимуть мобільні поштові відділення.

Довідка:

Проєкт «Пересувні відділення» – це проєкт Укрпошти, мета якого покращити якість надання поштових, логістичних і фінансових послуг у селах з населенням до 1,2 тис. осіб. Пересувне відділення – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає до домівки користувача з усіма послугами, що надає пошта, продуктами, а у період пандемії коронавірусу – ще й ліками. Проєкт вже реалізовано у 7 областях України: Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській. Жителі маленьких сіл та хуторів мають доступ до повного спектра послуг Укрпошти у точці присутності (приміщенні, де надає послуги начальник відділення або листоноша села) або пересувному відділенні, яке приїжджає безпосередньо до їхніх дворів та домівок. Працівникам Укрпошта пропонує роботу на повну ставку, пересування маршрутом у сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочень праці.

Група компаній VIDI є лідером українського роздрібного автомобільного бізнесу. VIDI заснована в 1994 році Віталієм Джуринським та є сімейним бізнесом. На ринку група VIDI позиціонує себе як експерт в автомобілеволодінні, надаючи своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з ним. Основні напрямки діяльності: автомобільний, логістичний, мотобізнес. Автомобільний напрям VIDI офіційно представляє інтереси 15 брендів: Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroёn, Peugeot, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover / Range Rover, Volvo, Yamaha. Стратегічним партнером логістичного бізнес-напрямку VIDI є один з лідерів європейського ринку логістичних послуг компанія BLG Logistics. VIDI і BLG LOGISTICS ведуть свій спільний бізнес в Україні через спільне підприємство – ТОВ «БЛГ ВІДІ Логістікс».

ТОВ «Пежо Сітроен Україна» – це офіційне представництво групи Stellantis в Україні. Компанія має у своєму арсеналі бренди Peugeot, Citroёn, DS Automobiles та Opel.

// АвтоКраїна

Читайте також: