Усі моделі Volvo отримали нагороди від Страхового інституту IIHSVolvo XC40 RechargeЕлектромобіль Volvo XC40 Recharge з акумуляторною батареєю P8 здобув нагороду Top Safety Pick Plus (TSP+) від Страхового інституту безпеки дорожнього руху (IIHS), США. Долучившись до решти нагороджених моделей, цей автомобіль зробив Volvo Cars єдиним брендом, який отримав у 2021 році нагороду TSP+ для усього модельного ряду.

Перший повністю електричний автомобіль Volvo є водночас першим повністю електричним компактним кросовером, який отримав таку нагороду, і доповнює встановлений минулого місяця рекорд за найбільшу кількість нагород TSP+, отриманих будь-якою торговою маркою з моменту заснування нагороди TSP+ у 2013 році.

Страховий інститут безпеки дорожнього руху надає статус TSP+ автомобілям із найвищим рівнем безпеки. Компанія Volvo Cars отримала 15 нагород TSP+ у 2021 році: дев’ять у лютому, п’ять у березні і тепер ще одну у квітні.

Шведський автовиробник робить акцент на системах безпеки у стандартній комплектації — саме це вирізняє компанію з-поміж інших. Наприклад, це система попередження про можливе зіткнення та автоматичне екстрене гальмування у поєднанні з новітньою системою запобігання зіткненню з пішоходами та велосипедистами. У Volvo ці системи є стандартними на всіх автомобілях уже декілька років, тоді як багато конкурентів пропонують деякі з них як додаткові опції.

«Незалежно від типу кузова, двигуна чи комплектації, кожен автомобіль Volvo пропонує інноваційний захист у разі аварії. Ми пишаємося тим, що Страховий інститут безпеки дорожнього руху визнав це, відзначивши нагородою Top Safety Pick Plus кожен автомобіль, який ми виробляємо сьогодні. Жодна інша компанія не відзначалася цією нагородою для всіх моделей у своїх лінійках у 2021 році», — зазначив Андерс Густафссон, президент та головний виконавчий директор Volvo Car USA.

31 березня 2021 року нагородою Top Safety Pick Plus від Страхового інституту безпеки дорожнього руху відзначені наступні автомобілі: Volvo S90, Volvo S90 Recharge, Volvo V90, Volvo V90 Cross Country, Volvo V60 Cross Country.

Вони долучаються до автомобілів, які були відзначені нагородою Top Safety Pick Plus у лютому: Volvo S60, Volvo S60 Recharge, Volvo V60, Volvo V60 Recharge, Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo XC60 Recharge, Volvo XC90, Volvo XC90 Recharge

Візія компанії полягає у тому, що ніхто не повинен постраждати у автомобілі Volvo. Volvo Cars постійно запроваджує інновації функцій безпеки, зокрема це обмеження швидкості на нових автомобілях, системи запобігання з’їзду з дороги та новий комплект датчиків безпеки, вперше представлений на Volvo XC40 Recharge.

IIHS (Страховий Інститут Безпеки Дорожнього Руху) – незалежна, некомерційна, наукова і освітня організація, присвячена зниженню рівня смертності, травм і пошкодження майна від автомобільних аварій за допомогою досліджень і оцінки, а також підвищенню обізнаності споживачів, посадових осіб і фахівців з безпеки.

Volvo Cars була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який у 2020 році продав 661 713 автомобілі приблизно в 100 країнах світу. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding (Китай). В межах нової стратегії Volvo Cars прагне забезпечити свободу пересування для клієнтів через персоналізований, безпечний та відповідальний підходи.

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах.

// АвтоКраїна

Читайте також: