В Україні перевірять усі автозаправні станції ‒ МінрегіонАЗСМіністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов заявляє, що в Україні пройдуть перевірку усі автозаправні станції.

Про це він повідомив під час зустрічі з керівництвом «Нафтогазової Асоціації України» (НАУ) та представниками мереж автозаправних станцій.

Як сказано у повідомленні Мінрегіону, на зустрічі обговорили результати відпрацювання проблеми незаконної торгівлі пальним та детінізацію ринку нафтопродуктів.

«В результаті спільної роботи має бути припинена діяльність усіх нелегальних автозаправних станцій. Триває робота з виявлення незаконного обігу пального. Всі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку», – зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Представники Асоціації зауважили, що виступають за чесну конкуренцію в межах правового поля. У кожній з областей нині працюють міжвідомчі групи, робота яких спрямована на припинення нелегального обігу пального.

«Наші стратегічні завдання – закрити тіньовий ринок пального, підтримати повну і прозору фіскалізацію, а також створити умови для прогнозування цін на пальне», – додав міністр.

Роботу у цьому напрямі системно продовжують на регіональному рівні під контролем Мінрегіону.

// АвтоКраїна

Читайте також: