В Україні стартували продажі оновленого Skoda KodiaqSkoda KodiaqОфіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні ТОВ «Єврокар» через мережу своїх дилерів розпочав продажі оновленого флагманського кросовера Skoda Kodiaq.

Як сказано у повідомленні компанії, вартість базової версії з 2-літровим бензиновим 180-сильним двигуном, повним приводом та LED оптикою складає 835 881 грн. Автомобіль уперше отримав матричні фари у комплектаціях Laurin&Klement і Sport Line.

На українському ринку популярний кросовер Skoda Kodiaq, оновлений трохи більше місяця тому, буде доступний у комплектаціях Ambition, Style, L&K і Sport Line. В його активі тепер ще більш виразний дизайн, LED оптика, а також залежно від комплектації – матричні фари, вдосконалені вентильовані сидіння, задній радар Rear Traffic Alert і 10 динаміків звукової системи Canton. Удосконалені додаткові пакети опцій, які традиційно дозволяють клієнтам заощадити порівняно із замовленням кожної опції окремо. Оновлений Skoda Kodiaq вже доступний для замовлення у виробництво, ціна на базову версію складає 835 881 грн.

Автомобіль зберіг добре відомі два дизельні двигуни на 150 і 200 к.с., а також 2-літровий бензиновий TSI на 180 к.с. – усі в комплекті з 7-ступінчастою DSG і повним приводом.

Покупцям доступні легкосплавні колісні диски в розмірі до 20 дюймів, а також нові варіанти оздоблення салону з різними декоративними панелями, додатковими контрастними стрічками і поліпшеним світлодіодним інтер’єрним підсвічуванням. Його можна замовити додатково до комплектації Ambition; для версій Style, L&K і SPORTLINE воно є частиною стандартного оснащення.

Набір систем-помічників доповнений покращеною версією системи Crew Protect Assist (проактивний захист водія і переднього пасажира). Вона оснащується додатковими датчиками в задній частині автомобіля, що реагують на небезпеку наїзду ззаду.

Skoda Kodiaq можна замовити у 7-місцевої версії. Зі складеним третім рядом сидінь об’єм багажного відсіку автомобіля становить 2 065 л.

Оновлений Kodiaq виробляють на заводі «Єврокар» у Соломоновому, це одна з найбільш успішних моделей Skoda. На кінець березня 2021 року зі конвеєрів по всьому світу зійшло більше 600 000 автомобілів Skoda Kodiaq.

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів.

// АвтоКраїна

Читайте також: