В Україні стартували продажі Toyota Land Cruiser 300-ї серіїToyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser 300-ї серії, продажі якого в Україні стартують уже з 6 серпня. Статус Toyota Land Cruiser як автомобільної легенди не викликає сумніву. Це 70 років високих досягнень та вражаючих показників продажів у всьому світі.

Як сказано у повідомленні ПІІ «Тойота-Україна», починаючи з першого покоління, що в той час мало назву Toyota BJ і з’явилося 1951 року, Land Cruiser постійно вдосконалювався. Його надійність, витривалість та виняткова керованість стали взірцем для наслідування. Toyota може з гордістю заявити, що Land Cruiser — це автомобіль, який «проїде скрізь і всюди та безпечно поверне вас додому».

Випуск абсолютно нового покоління Land Cruiser — знаменна подія. Це перша повністю нова модель Land Cruiser із часів випуску 200-ї серії у 2007 році, і зміни, яких вона зазнала, є безпрецедентними. Двигуни, трансмісія і платформа абсолютно нові та дозволяють демонструвати якісно нові дорожні та позашляхові характеристики. Інновації та вдосконалення — у тому числі й технології, що використовуються вперше, — жодним чином не применшують, а лише покращують легендарні якості Land Cruiser, перетворюючи його з «короля бездоріжжя» на «короля всіх доріг».

Новий дизайн доповнює інженерні вдосконалення. Він відображає статус і відданість традиціям Land Cruiser та є втіленням нової концепції «функціональної краси». Потужні чіткі лінії передають «брутальну силу» нового позашляховика та водночас відображають його вишуканість і довершеність.

Салон апелює до всіх органів чуття — адже це простір, де водій і пасажири можуть почуватися комфортно і безпечно незалежно від того, наскільки складними є зовнішні умови. Характеристики безпеки також було поліпшено. Це і міцність конструкції автомобіля, і системи для безпечного кермування у складних умовах, і модернізовані системи активної безпеки та допомоги водію, які забезпечує останнє покоління комплексу систем безпеки Toyota Safety Sense.

Повністю нові двигуни та трансмісія

  • Новий 3,5-літровий бензиновий двигун V6 із подвійним турбонаддувом потужністю 415 к.с./305 кВт
  • Новий 3,3-літровий дизельний двигун V6 із подвійним турбонаддувом та незрівненим крутним моментом у 700 Нм.
  • Нова 10-ступенева автоматична коробка передач

Новий Land Cruiser на вибір оснащуватиметься двома новими двигунами: 3,5-літровим бензиновим V6 із подвійним турбонаддувом і 3,3-літровим дизельним V6 із подвійним турбонаддувом, що працюватимуть у зв’язці із новою 10-ступеневою автоматичною трансмісією. Вони замінять 4,6-літровий бензиновий і 4,5-літровий дизельний двигуни V8 поточної моделі. Ці двигуни забезпечують провідні у своєму класі потужність і крутний момент та значно кращі показники прискорення і продуктивності порівняно з моделями попереднього покоління.

Автомобіль має загальну довжину 4 965-50051 мм, колісну базу 2 850 мм і ширину 1 980-19901 мм.

Система кермування з гідравлічним підсиленням керма оснащена новим електричним приводом, який уможливлює роботу системи допомоги утриманню автомобіля у центрі смуги руху — Lane Tracing Assist. Окрім того, система забезпечує кращий відгук і маневреність на низьких швидкостях, а також гасить вібрації, створювані нерівним дорожнім покриттям.

Гальмівна система теж зазнала змін. Було вдосконалено деякі характеристики для кращої роботи і реагування відповідно до намірів водія. Вентильовані гальмівні диски із роздільними ребрами забезпечують поліпшене охолодження та надійність під час руху бездоріжжям, а зміщені гальмівні циліндри контролюють рівномірне зношування гальмівних колодок та зменшують вібрації за високого навантаження.

Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) з електронною модуляцією автоматично регулює силу коливань і спрацьовування амортизаторів. Вона адаптується відповідно до режиму їзди, вибраного водієм, ефективно забезпечуючи індивідуальне налаштування. Час регулювання реакції до коливань становить 20 мілісекунд, що забезпечує стійке кермування та комфортний рух.

Приголомшлива продуктивність в умовах повного бездоріжжя була визначною характеристикою Toyota Land Cruiser протягом усієї 70-річної історії його існування. Модель нового покоління має ще більше можливостей завдяки впровадженню нових технологій та вдосконаленню наявних систем.

Завдяки можливості блокування трьох диференціалів — переднього, центрального та заднього (у комплектації GR SPORT) — новий Land Cruiser пропонує визначні у своєму класі позашляхові властивості.

У новому позашляховику було реалізоване незалежне блокування переднього диференціала без потреби блокування заднього в положенні повного привода L4. Така система покращує ходові якості під час руху бездоріжжям. Наприклад, коли пробуксовує тільки переднє колесо, можна активувати блокування тільки переднього диференціала, а задній залишити вільним. Завдяки системі вибору режиму роботи допоміжних систем під час руху бездоріжжям (Multi Terrain Select) у положенні повного привода L4 водій може вибрати режими Auto, Sand, Mud та Rock відповідно до умов руху; так само в положенні H4 можна вибрати один із режимів — Auto, Dirt, Sand, Mud і Deep Snow.

Новий Land Cruiser втілює прогрес у гарантуванні безпеки автомобіля, оскільки у ньому є кнопка запуску, яка спрацьовує лише після розпізнавання попередньо зареєстрованого відбитка пальця. У поєднанні з розумною системою входу та запуску ця система, вперше запроваджена Toyota, сприяє зменшенню ризику крадіжки автомобіля за допомогою «ретрансляційної атаки».

Для одного автомобіля можна зареєструвати до 10 відбитків пальців. Для того щоб завести позашляховик, водій також повинен мати при собі смарт-ключ.

Безпека закладена в саму основу нового Land Cruiser, у його рамну структуру і підвищену жорсткість, яка досягається завдяки використанню нової платформи GA-F. Автомобіль має необхідну міцність, щоб протидіяти ударам і навантаженням, які можуть виникнути під час руху бездоріжжям, а також стійкість, що робить його надійним і зручним у керуванні.

У Land Cruiser також уперше буде доступна система утримання автомобіля в центрі смуги руху (LTA). Зазвичай вона працює в поєднанні з системою електричного підсилювача керма, але тепер сумісна і з гідравлічною системою Land Cruiser завдяки додатковому електричному підсилювачу. Це дозволяє регулювати кермування та утримувати транспортний засіб у центрі своєї смуги руху.

Базова комплектація Land Cruiser Prestige коштує від 2 317 658 грн, Land Cruiser Premium – від 2 436 560 грн.

// АвтоКраїна

Читайте також: