WOG почала використовувати екогорнятка з бамбукової целюлозиМережа АЗК WOG у партнерстві з компанією Paper-Cups запустила екогорнятка з бамбукової целюлози з оригінальним дизайном. Такий виріб розкладається швидко й безпечно для довкілля та не виділяє токсичних речовин в атмосферу.

Як  казано у повідомленні компанії, окрім того, мережа вирішила не вибілювати горнятка. Адже для висвітлення матеріалу використовується хлор та інші небезпечні для атмосфери речовини. Тому на WOG горнята природного жовтуватого кольору, але з неймовірно веселим дизайном. Головним героєм є сам бамбук, який розповідає про свою унікальність. Важливо, що наливаючи напої в такі горнятка, гарячі чи холодні, можна не турбуватися про несподівані “добавки” до ваших кави чи чаю.

«Нові бамбукові горнята – це чудова альтернатива виробам з елементами, які мають властивість довго розкладатися в середовищі та завдавати шкоду природі. Бамбук має високі темпи відновлення – за добу він виростає на понад 30 см, тоді як звичайному дереву для цього потрібно кілька років. Тому, використовуючи бамбук як сировину для виготовлення посуду, ми бережемо наші ліси», – відзначено у повідомленні.

Рослина зростає в екологічно чистих районах, тому не потребує жодних добрив для стимуляції росту. Таким чином, бамбук – це один з найчистіших екоматеріалів, який повністю розкладається, швидко та безпечно для довкілля.

Зазначимо, що нові екогорнята випущені в рамках екоплатформи WOG «До природи з добром», мета якої – раціоналізація використання природних ресурсів та захист довкілля, а також популяризація та виховання в українців принципів ековідповідальності й турботи про природу. Наразі горнята доступні на всіх об’єктах мережі у Києві. А вже до кінця літа налити напій в бамбуковий виріб можна буде на АЗК по всій країні.

«Для WOG турбота про довкілля – не просто частина бізнес-стратегії, це наша особиста відповідальність. Ми розуміємо, що питання екології стосуються кожного. Тут не можна стояти осторонь, бо життєве середовище у нас спільне, незалежно від уподобань, професії, матеріального становища та інших факторів. Тому WOG активно розвиває еконапрям, реалізовує низку природоохоронних проектів, серед яких  і повна заміна горнят на їх екоальтернативу. Сподіваюся, наші горнятка з веселим бамбуком сподобаються клієнтам, і напої в них їм смакуватиму ще краще», — зазначила Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG та куратор екоплатформи.

Також в рамках екоплатформи WOG разом з компанією «PGU» запустив екокришечки для горнят, які виготовляють з харчового пластику – PS (полістирол). Для їх виробництва використовується 30% поствиробничих відходів. Кришечки, як і бамбукові горнятка, повністю розкладаються без шкоди для природи.

Окрім того, WOG до кінця літа планує розширити географію проекту з переробки кавової гущі на екопідстаканники та замінити пластикові трубочки на їх екоальтернативу по всій мережі.

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об’єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG Cafe і WOG Market.

Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

// АвтоКраїна

Читайте також: