Boston Dynamics представила нового робота-вантажника Stretch(ВІДЕО) Розробники роботів Boston Dynamics анонсували нового робота Stretch, який призначений для переміщення вантажів на складах, а також навантаження і розвантаження автомобільних контейнерів. Робот може пересунути за годину до 800 ящиків вагою до 23 кг кожен, а також працює до восьми годин без підзарядки.

Як зазначив глава Boston Dynamics Роберт Плейтер, новий продукт поєднує в собі такі якості продуктів як сприйняття, мобільність і маніпуляції. Завдяки йому вирішуються «найскладніші і небезпечні завдання».

За словами представників компанії, робот легко маневрує в обмеженому просторі, що важливо при роботі в тісних складських приміщеннях. Також Stretch володіє комп’ютерним «зором», що дозволяє без зусиль пристосовуватися до мінливих планувань. Це допомагає знайти вантажі, які потрібно перемістити.

За його словами, близько 80% складів в світі не мають обладнання для автоматизації. Таким чином, компанія має право розраховувати на великий ринок для реалізації інноваційного робовантажника.

Разом з тим, вартість Stretch поки не визначена. На даний момент Boston Dynamics підшукує клієнтів для тестування нової розробки. Виготовлення Stretch в комерційній серії заплановано на 2022 рік.

// АвтоКраїна

Читайте також: