Skoda розкриває перші подробиці оновленого Kodiaq у короткому відеоSkoda KodiaqЗа тиждень до світової онлайн-прем’єри Skoda Auto оприлюднила відеотізер, у якому розкриваються перші подробиці оновленого кросовера Skoda Kodiaq.

Як повідомляє офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні компанія «Єврокар», автомобіль отримає ефектнішу передню частину з більш вертикальною і тепер шестикутною ришіткою радіатора. Фари стали тоншими і разом з окремим світлодіодним модулем, розташованим під ними, створюють новий світловий силует. Задні ліхтарі мають кристалічну структуру і є більш тонкою версією типової С-подібної форми.

Офіційна прем’єра оновленого Skoda Kodiaq у діджитал-форматі відбудеться 13 квітня.

Запуск Skoda Kodiaq у 2016 році став початком успішної кампанії SUV Skoda. З того часу було випущено понад 600 000 автомобілів цієї моделі, і тепер вона доступна на 60 ринках по всьому світу.

Відео оновленого Skoda Kodiaq:

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа Skoda є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів.

// АвтоКраїна

Читайте також: